ładowarka kołowa opinie

Chińskie ładowarki kołowe – KMM TAIAN HERKULES opinie

Aktualizacja:

Produkty z Chin od dawna zalewają polski i europejski rynek. Jedno jest pewne – są o wiele tańśze niż krajowe produkty. Słysząc “made in china” z całą pewnością większość z nas ma na myśli słabą jakość. Chiny towrzą nie tylko przedmioty codzinnego użytku, ale także samochodu, a anwet ładowarki kołowe, które w Polsce odbiły się dużym echem. Ładowarki Taian oraz KMM to ładowarki, które na rynku polskim są już rozpoznawalne. Dzisiaj przyjrzymy się czy zakup ładowarki kołowej z Chin ma rację bytu oraz przedstawimy opinie ludzi, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. 

Ładowarki Taian opinie

W internecie, na forach, na grupach rolniczych sporą sensację wywołała ładowarka Taian. Osoby szukują sprawdzonych opinii na temat tej ładowarki, lecz bezskutecznie. Każdego zachęca cena – jest ona dużo niższa niż ładowarki czołowych marek. W Polsce zakup ładowarki Taian może zaczynać się już od 70-80 tysięcy złotych za nową maszynę. 

Z jednej strony nie każdy potrzebuje ładowarki za 150 tysięcy, każdy rolnik chce, żeby ładowarka się zwróciła. Z drugiej strony – czas to pieniądz, co jeśli taka ładowarka Taian zacznie nam się psuć i stracimy tylko nie potrzebnie swój czas i nerwy? 

Tutaj musimy przejść do opinii, które pokażą nam czy faktycznie chińska ładowarka Taian ma złe opinie. 

Sprzęt nie warty swojej ceny! Piszę jeden z użytkowników, dodając wcześniej, że nigdy nie miał styczności z ładowarką Taian. Takie opinie z całą pewnością nie pozwolą nam na podjęcie dobrej dyzycji. W internecie znajdziemy jednka dość konkretną opinie na temat konkretnego modelu tl 2500. W skrócie: ładowarka daje radę, jeśli nie pracujemy na niej zbyt często. Użytkownik opisuje między innymi, jak pękło w jednej z ładowarek główne ramię.  Należy dodać, że użytkownik zakupił UŻYWANY model, przez co ta opinie nie dokońca może być czymś co pozwoli nam podjąć decyzję. 

Ładowarka herkules opinie

Następna chińska ładowarka marki Herkules. Opinie? Jest to jedna z najtańszych ładowarek kołowych na polskim rynku. 30-40 tysięcy złotych za mowy sprzęt? Czy jest to możliwe, zachowując dobrą jakość maszyny? Według użytkowników, możemy spodziewać się, że w ciągu najbliższych lat od zakupu bardzo szybko puszczą nam uszczelniacze czy tuleje. Nie mniej jednak możemy zauważyć również pozytywne opinie – jeśli ładowarki kołowej potrzebujesz do pracy na roli i nie będzie jej eksploatował co dzień to zakup może okazać się trafny. Warto dodać, że ładowarka Herkules posiada w sobie silnik Perkinsa, więc możemy liczyć na to, że sam silnik będzie w tej ładowarce niezawodny. 

chińska ładowarka taian

Ładowarka KMM opinie

Chińskie ładowarki kołowe namieszaly na polskim rynku. Ładowarka KMM to chyba jedna z popularniejszych ładowarek z chińskiego podwórka. Opinie mówią nam wprost, że nie jest to sprzęt, który może dorównywać takim firmom jak CAT czy JCB. Nie mniej jednak tutaj też znajdziemy pozytywne opinie. Użytkownicy piszą, że maszynie trafia się odmawiać posłuszeństwa, ale częsci są bardzo tanie i koniec końców zakup chińskiej ładowarki wychodzi taniej niż zakup używanego CAT’a. 

Zakup chińskiej koparki – plusy i minusy 

Z całą pewnością do plusów możemy zaliczyć:

  • Koszt zakupu
  • Tanie części
  • Dużo zamienników 

Do minusów zaliczymy:

  • Wysoka awaryjność
  • Problem z dalszą odsprzedażą 
  • Nie nadaję się do ciężkiej pracy i częstej eksploatacji
Przewiń do góry