Opinie o firmie Abakon

0
54
ABAKON OPINIE

Jeden z czytelników napisał do nas, abyśmy przedstawili swoje zdanie na temat firmy Abakon. W internecie jest bardzo mało opinii na ten temat, więc nie dziwi nas ta prośba. Kilka pytań na grupach na Facebook’u, pozwoliła nam dotrzeć do osób, które miały z tą firmą styczność. O finalnych opiniach nieco później, przejdźmy najpierw do wyjaśnienia czym jest firma Abakon i jakie usługi oferuje. Ostatnimi czasy pisaliśmy o budowie domu z prefabrykowanych elementów. Domy z keramzytu to hit ostatniej dekady, dlatego nie dziwi nas fakt, że coraz więcej osób szuka opinii na temat właśnie takich firm jak Abakon.

Czym się zajmuje firma Abakon?

Tak jak wcześniej wspominaliśmy jest to firma, która wykonuje w całości domu z prefabrykowanych ścian keramzytowych. W początkowych latach budziły wiele kontrowersji, lecz dziś wiemy, że rozwiązanie jest to sprawdzone i wbrew pozorom solidne. Zacznijmy od opinii pracowników, a potem przejdziemy do opinii klientów.

Przeglądając opinie na goworku możemy zauważyć, że firma ta raczej nie docenia swoich pracowników. Niskie stawki, niezadowoleni pracowniki – może to przekładać się na finalny efekt naszego domu? Zawsze istnieje taka możliwość, wysokość pensji oraz komfort podczas pracy stanowi bodziec do wykonywania swojej pracy profesjonalnie. Najważniejszą oceną jest jednak sam dom oraz proces. Wpisując w Google Abakon Opinie możemy zauważyć, że firma zastosowała szeptankę marketingową. Co to oznacza? Wiele opinii jest po prostu fałszywych. Jest to dość częsty zabieg marketingowych, więc należy bardzo dobrze przebadać internet. Firm takich jak Abakon jest naprawdę mało – przynajmniej w Polsce. Nie jest to jednak jedyna firma w Polsce, która buduje domu z tego materiału. Rynek rośnie, więc firm na rynku również przybywa. Wiele osób korzystało też z zagranicznych firm, a konkretniej z Czeskich, które cenowo były bardzo zbliżone do polskich.

Firma szczyci się tym, że łączy w sobie wszystkie zalety solidnego domu. Piszą, że oferują tanie domu z keramzytu – niestety tutaj nie podjeliśmy działań, aby faktycznie dowiedzieć się, jaki jest koszt domu budowanego tradycyjnie vs dom stawiany przez firmę Abakon. Sprawdziliśmy jednak fora internetowe, gdzie wydaje się, że nie są wcale takie tanie. Kolejny zabieg marketingowy ze strony Abakon? Firma posiada własne projekty, przez co może okazać się nieco tańsza niż firma, która będzie tworzyć nasz projekt domu od samego początku – oczywiste. Nie chcemy narzucać firmie żadnej czarnej płachty. bo nie od tego jesteśmy. Analizujemy informację na temat tej firmy w internecie oraz sprawdzamy, jak wygląda aktualna sytuacja na rynku. Zalecamy kontakt do firmy Abakon i porównanie cen z firmami, które oferują podobne usługi. Współpracowałeś z firmą Abakon? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here