Ranking młotów udarowych

0
160
RANKING MŁOTÓW UDAROWYCH

Młot udarowy, czyli must-have na każdej budowie. Zainteresowanie młotami udarowymi występuję nie tylko w firmach budowlanych, coraz częściej kupowane są przez osoby, które remontują własne mieszkanie. Dlatego młoty udarowe możemy zakupić praktycznie w każdy sklepie budowlanych, w dużych sieciówkach. Przygotowaliśmy dla Was krótki ranking najlepszych młotów udarowych. Firm jest naprawdę wiele, a wybór jest tak duży, że wiele amatorów budowlanych gubi się w ofercie firm.

W naszych rankingu znajdą Państwo zarówno profesjonalne młoty udarowe, które przydadzą się podczas prowadzenia firmy budowlanej, jak i tanie młoty udarowe, które są doskonałe dla sporadycznych remontów. Dla każdego młota udarowego zamieściliśmy opinie, które są zbiórką informacji od użytkowników tego sprzętu.

Najlepsze młoty udarowe

Stawkę otwiera młot udarowy graphite 58g862. Dość popularny model wśród osób, które robią remonty raz na miesiąc lub rzadziej. Do drobnych remontów jest naprawdę świetny. Z danych technicznych powinniśmy znać jego wagę – 6 kg. Ważna jest także energia udaru, która przekłada się na wydajność pracy. Energia udaru w przypadku młotu udarowego graphite 58g862 wynosi 4,5 J. Energia ta pozwala na spokojną pracę również w betonie. Typ mocowania SDS Plus. Dla niektórych ważne może być także maksymalna średnica wiertła, wynosi ona 3,6 cm. Jakie opinie w internecie możemy znaleźć na temat młotu udarowego graphite 58g862? Pozytywne, dlatego znajduje się w naszym zestawieniu na miejscu pierwszym.

Drugim produktem, który znajduje się w rankingu jest młot udarowy opp sds+ 900 w. Opinie na temat tego produktu, na pierwszy rzut oka mogą okazać się rozmyte. W naszej opinii jest to świetny sprzęt do sporadycznych remontów. Jest tani, więc idealny na jednorazowe remonty. Jeśli planujemy wyposażyć firmę budowlaną w sprzęt opp sds+ 900 w to może się okazać, że będzie to za słaby sprzęt. A Ty jakie masz opinie na temat młota udarowego opp sds+ 900 w?

Kolejnym młotem udarowym jest titan 1500w 8j. Jest jednym z popularniejszych produktów tego typu na polskim rynku. Opinii nie trzeba daleko szukać, bo poruszany temat titana 1500w 8j jest praktyczny na każdym forum budowlanym. Cena jest tania, bo znajdziemy je poniżej 300 złotych. Dodatkowo nie jest to strice młot udarowy. Według opinii zwykłego Kowalskiego możemy wyczytać, że jest to idealna rozwiązanie, jeśli szukamy wiertarki. Sprzęt nie waży nawet 3 kilogramów. Jest to młotowiertarka, która spełnia swoje funkcję, dopóki nie przyjdzie kłuć nam betonu lub innego twardego kruszywa. Moc 2.7 J nie robi wrażenia. Jaka jest Twoja opinia na temat titan 1500w 8j? Sama firma Titan robi dobrę narzędzie, które są oferowane masowo na allegro – tani sprzęt, który jest przeznaczony dla zwykłego Kowalskiego.

Młot udarowy akumulatorowy

Wiele osób szuka młotu udarowego zasilanego akumulatorem. Z całą pewnością remont bez kabla byłby bardzo komfortowy. Na rynku jednak nie ma żadnych sprawdzonych młotów, które szczycą się dobrymi opiniami. Są za to młotowiertarki, które posiadają zasilanie akumulatorowe. Przykładem takich urządzeń jest DEWALT DCH273NT, Bosch GBH 180-Li, lecz są to narzędzia, które kosztują powyżej tysiąca złotych.

Mam nadzieje, że powyższy krótki ranking młotów udarowych nakreśli Wam sytuację na rynku. Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje młotu jednorazowo to z całą pewnością będziemy polecać Ci najtańszą wersję. Opinie powyższych młotów są w większości pozytywne, dlatego znajdują się w naszym rankingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here