Przejdź do treści

#ZOSTAŃWDOMU

Ten nieprzyjemny czas izolacji, kwarantanny i unikania koronawirusa to spory test dla cierpliwości każdego z nas. W BudujemyTutaj.pl mamy tego świadomość, i chcieliśmy jakoś naszym czytelnikom pomóc. Poniższe cztery sekcje to specjalnie wyselekcjonowane artykułu, które mają za zadanie dać wam inspirację i pomysły do tego, jak przekuć siedzenie w domu w coś przydatnego. To świetny moment by zająć się rzeczami, na które nie mieliśmy od lat czasu. Przyłączamy się do akcji #zostańwdomu i pokazujemy, jak tygodnie w domu mogą okazać się świetnym doświadczeniem.

Ogród

Wiosna już się zaczęła, więc wysoka temperatura i słońce kuszą, żebyśmy coś porobili w ogrodzie. To także świetna okazja do oderwania się od codzienności i spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Dodatkowo, kontakt z naturą uspokoi każdego. Poniższe artykuły zainspirują cię do działania. Jeżeli szukasz więcej  pomysłów nt. ogrodu  to rzuć okiem na nasze inne sekcje pokrewne na stronie głównej!

Porządki

Wiele osób od momentu rozpoczęcia akcji #zostanwdomu zorientowało się, że mogą uporządkować wiele rzeczy w swoim domu lub mieszkaniu. Oprócz tego, od początku kwietnia w Polsce jest piękna pogoda, więc w naturalny sposób zaczynamy myśleć o tym, by po zimie odświeżyć nasze miejsce zamieszkania. Nasze artykuły poradnikowe podpowiedzą ci, co możesz w tym czasie izolacji zrobić. Oprócz tego, mamy teksty analizujące rynek i podpowiadające, co warto w tym momencie kupić.

Relaks

Nie samą pracą i porządkami musi jednak stać ten nieprzyjemny czas unikania koronawirusa. Musimy też dbać o swoje zdrowie psychiczne, a nic tak w tej kwestii nie pomoże jak odpowiednia porcja relaksu. W tej sekcji mamy m.in. aktualny na ten sezon ranking grilli gazowych, ale przyglądamy się także innym produktom i pomysłom.

Dom i remont

Od czasu zamknięcia wiele osób musiało przestawić się na home office. Nie każdy był jednak na taki obrót spraw przygotowany. Polecamy więc nasze różne artykuły, które odpowiedzą na te problemy. Oprócz tego, skoro cały czas siedzimy w domu, to możemy pomyśleć nad remontem. Na naszej stronie znajdziesz liczne teksty związane z taką tematyką. Oprócz tego dobrze jest zastanowić się nad sprytnymi rozwiązaniami, które pomogą nam w zaoszczędzeniu trochę pieniędzy podczas koronawirusa.