Czy warto zakupić dachówki Creaton?

0
637
dachówki creaton

Creaton to polska firma, która produkuje pokrycia dachowe, a konkretnie dachówki. Porównywana przez niektórych do jakości firmy Roben czy Braas. Czy na pewno? Firma posiada między innymi dachówki ceramiczne oraz cementowe. Produktów jest naprawdę sporo, ale największą popularnością cieszy się Titania. Dachówka Creaton Titana ma bardzo przystępną cenę, dlatego wiele osób rozważa zakup tego produktu. Czy warto? Jakimi opiniami może pochwalić się firma Creaton?

Ceramiczna dachówka Titania sprzedaje się jak świeże bułeczki. Zauważyliśmy, że w internecie panuje jednak pewna dezinformacja – wiele osób szuka nadal opinii na temat tej dachówki. Opiszmy najpierw ten produkt, aby móc nakreślić, jak dokładnie wygląda ten produkt. Wymiary tej dachówki są dość standardowe i wynoszą 324 x 515 mm. Według dekarzy, producent ułatwił montaż dachówki przez dużą tolerancje przesuwu na zamkach. Super zaletą jest fakt, że dachówka nie będzie zbierać zanieczyszczeń, jak w przypadku tańszych producentów.

Dachówki Creaton – opinie

Creaton titania czarna glazura to hit ostatnich miesięcy, ciężko jednak o rzetelną i rzeczową opinie na temat tej dachówki. Zacznijmy więc o creaton titania czarna glazura. Wygląd robi wrażenie, naprawdę jest to jedna z ładniejszych dachówek dostępnych na rynku. Nie zapłacili nam za tą przychylną opinie, jest to prywatna obiektywna opinia. Co na to inni użytkownicy? Przejdźmy na forum i zobaczmy co tam piszą o czarnej glazurze. Jesteśmy zdziwieni, bo to jedyny produkt na tym blogu, który uzyskał w 100% pozytywne opinie. Możesz śmiało kupować creaton titania czarna glazura i kłaść ją na dach! Titana to najpopularniejsza dachówka tej firmy, która ma naprawdę atrakcyjną cene. Jest jednak również dachówka creaton domino, której cena jest dość zbliżona. 

Creaton premion to klasa premium w przypadku dachówek i nie chodzi tutaj o cenę, a o jakość tego produktu. Z wyglądu przypomina klasyczną czerwona dachówkę, lecz dachówka ta jest bardziej jednorodna i ma bardziej wyrazistą barwę. Producent zdradza, że dachówki te są wypalane w temperaturze ponad 1100 stopni.

Wiele osób zastanawia się czy, aby na pewno brać dachówki firmy Creaton. Opinie są przychylne, lecz zastanawiają się również na innymi producentami. braas czy creaton, creaton czy roben? Naszym zdanie obie te firmy są dobra i nie powinniśmy się tutaj bać nierówności, pęknięć czy szybkich zanieczyszczeń. W grę wchodzą już osobiste aspekty wizualne. Roben to firma, która posiada w swojej kolekcji mnóstwo ciekawy modeli, więc jeśli oferta Creaton Cię nie zadowala to sprawdź najnowszy katalog Roben lub Braas.

Cena nie gra roli, gdy w grę wchodzi wygląd całego domu. Dobra dachówka robi robotę i z całą pewnością dachówki Creaton takie są. Dachówkę trzeba zobaczyć na żywo, lecz zamówić możemy ją w internecie za całkiem niższą cenę niż w sklepie budowlanym. Zapraszamy do zapoznania się z cenami na ceneo.pl. Opinie zarówno modelu Titania czarna glazura, jak i Domino, Premion, Goteborg, Kapstadt, Futura, Optima, Harmonica, Domino łupek angoba są w pełni pozytywne, dlatego nie powinniśmy się wahać podczas wyboru dachówek rej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here