Przejdź do treści

Basen stelażowy 366 × 100 – atrakcyjna rozrywka dla dzieci i dorosłych

Szukasz basenu stelażowego, który zapewni wszystkim, dużym i małym domownikom atrakcyjną rozrywkę, a jednocześnie nie zabierze zbyt wiele miejsca w ogrodzie? Zależy Ci na możliwie najkorzystniejszym stosunku jakości do ceny? Optymalną propozycją dla Ciebie jest basen stelażowy 366×100. Zaraz dowiesz się, dlaczego…

Basen na stelażu 366 × 100 i 366 × 76 – dwa popularne rozmiary okrągłych zbiorników

Baseny stelażowe okrągłe o średnicy 366 cm cieszą się dużym powodzeniem wśród właścicieli ogrodów o różnych metrażach. Popularność tego rozmiaru można zaobserwować na znanych platformach sprzedażowych oraz… zaglądając latem na działki. Modele o tej średnicy różnią się głębokością. Do wyboru pozostają zasadniczo dwie opcje: basen 366 × 100 oraz basen 366 × 76. Obydwie wielkości stanowią optymalne rozwiązanie do dużego, średniego i nieco mniejszego ogrodu. Powinny sprostać oczekiwaniom użytkowników, które szukają basenu dla młodszych i starszych dzieci oraz osób dorosłych. Trzeba tylko zastanowić się, jaka głębokość zbiornika będzie odpowiednia w Twoim przypadku.

Baseny stelażowe 366 × 100 i 366 × 76 zapewniają rozrywkę całej rodzinie

Kiedy warto zdecydować się na basen 366 × 100?

Stosunkowo głęboki basen stelażowy 366 × 100 zapewni atrakcyjną rozrywkę przede wszystkim osobom dorosłym oraz dzieciom w wieku szkolnym. Jednocześnie nie zajmie zbyt wiele miejsca w ogrodzie i nie zrujnuje domowego budżetu. Ceny modeli znanej marki, o zwiększonej wytrzymałości i nowoczesnym designie, zaczynają się od około 1000 zł. Dużo? Zauważ, że za zbiornik prostokątny o identycznej jakości wykonania i tej samej estetyce zapłacisz dwa razy więcej.

W basenie stelażowym 366 × 100 młodsze dzieci i nastolatkowie popluskają się, ponurkują, popływają na materacu i nauczą się pływać. Z kolei dorośli będą mogli przyjemnie się schłodzić w gorące dni, ponieważ głębokość 1 m pozwala na swobodne zanurzenie ciała. Jeśli marzy Ci się pool party z prawdziwego zdarzenia, taki zbiornik będzie strzałem w dziesiątkę. Przy czym dla maluszków basen 366 × 100 może okazać się zbyt głęboki. Jeśli dziecko nie będzie dotykało stopami dna, może się przestraszyć i zniechęcić do wodnych zabaw na długi czas – nawet gdy rodzic będzie stał tuż obok.

Jaki basen na stelażu 366 × 100 wybrać?

Decyzja podjęta – w Twoim ogrodzie stanie basen na stelażu 366 × 100. Teraz pozostaje wybrać odpowiedni model. Szukając optymalnego dla swojej rodziny basenu 366 × 100, zwróć uwagę na jakość i solidność wykonania zbiornika, sposób wykończenia oraz zawartość kupowanego zestawu. Wybrać możesz basen stelażowy 366 × 100 bez akcesoriów albo mniej lub bardziej rozbudowany zestaw, np. 17 w 1. Na pewno warto zdecydować się na basen stelażowy 366 × 100 z drabinką w komplecie. Wchodzenie i wychodzenie z głębokiego zbiornika bez drabinki byłoby nie tylko niewygodne i trudne, ale przede wszystkim niebezpieczne. Do najważniejszych akcesoriów basenowych należy także pompa filtrująca. Dzięki urządzeniu nie musisz wymieniać wody w sezonie. Idealnie, jeśli udałoby Ci się kupić basen stelażowy 366 × 100 z pompą piaskową – z filtrem piaskowym, a nie papierowym. System taki jest zdecydowanie bardziej wydajny i służy znacznie dłużej. Pompę piaskową da się też dokupić niezależnie.

Basen stelażowy 366 × 100 w kompletnym zestawie zamówisz online na: https://dollo.pl/turystyka_i_ogrod/baseny_ogrodowe/baseny_stelazowe_366x100.html.

Basen stelażowy 366 × 100 Bestway – zestaw 17 w 1 z pompą, drabinką i wieloma innymi akcesoriami basenowymi

Basen stelażowy 366 × 100 – na jaką markę postawić?

Baseny stelażowe o średnicy 366 cm i głębokości 100 cm oferuje na polskim rynku właściwie tylko marka Bestway. Jeśli szukałeś w Internecie basenu o takich wymiarach, to z pewnością wyniki wyszukiwania zdominowały właśnie produkty Bestway. To doświadczony, obecny na całym świecie producent, któremu możesz zaufać.