Czy warto kupić produkty firmy Sanplast?

0
163
przykładowa kabina prysznicowa

Kolejna firma, która zostanie poddana naszej analizie. Czym się zajmuje Sanplast? Jest to producent posiadający w swojej ofercie między innymi kabiny prysznicowe, brodziki, wanny oraz umywalki. Wybór kabiny to wybór przynajmniej na najbliższe 5-7 lat. Sanplast zachęca do zakupu, bo cena jest naprawdę konkurencyjna na tle takich producentów jak KOŁO.

Radaway czy Sanplast

W internecie znajdziemy mało porównań Sanplasta do innych firm. Porównamy zatem Sanplasta do firmy Radaway. Poznańska firma Radaway czy Sanplast? Poniżej zamieszczamy zdjęcie, gdzie możemy zobaczyć najtańsze kabiny prysznicowe. Radaway wydaje się wizualnie dwa razy lepszy, ale kwestia gustu. Sanplast jest nieco tańszy, przynajmniej w produktach z średniej półki. Obie firmy to polskie twory, które coraz mocniej zaznaczają swoją pozycję na rynku.

Kabiny Sanplast

Wchodząc na popularny serwis z opiniami – opineo.pl, możemy zauważyć, że niestety opinie nie są tak przychylne, jak mogłoby się wydawać. Ludzie narzekają między innymi na obsługę serwisową. Według wielu użytkowników ramy kabiny się uginają pod ciężarem drzwi.

Kolejny użytkownik, który kabinę użytkował 3 lata komentuje, że połamały mu się wózki, które wcale nie są najtańsze. Zakup nowych wózków do drzwi kabinowych kosztował go około 90 złotych. Narzeka również na farbę, która odchodzi z metalowych części kabiny. Negatywnych opinii w internecie nie brakuje, narzekają również na fakt, że kabina przecieka, mimo że została oblepiona sylikonem z każdej strony. Kolejna negatywna opinia odnosi się do plastikowych prowadnic, które są bardzo delikatne i łatwo jest złamać. Większość opinie jest negatywnych, lecz nie prakuje również pozytywnych opinii. Osoba, która zakupiła kabinę ze szkła hartowanego komentuje, że zakup  był udany. Tanio, a prezentuje się naprawdę dobrze. Zachwala łatwy montaż i instrukcję, która pomogła mu w samodzielnym montażu. Na końcu dodał, że kabinę bardzo łatwo się czyści.

Brodziki Sanplast

Kabina na pierwszy rzut oka nie zachęca do zakupu. Czy z brodzikami jest inaczej? Na szczęście tutaj nie zauważyliśmy negatywnych opinii na temat brodzików Sanplast. Łatwy montaż, wygląda estetycznie, a cena jest akceptowalna, pisze jeden z użytkowników.

Co to znaczy, że cena jest akceptowalna? Sam brodzik, bez kabiny możemy kupić już za 250 złotych, co jest kwotą wręcz śmieszną. Opinie w internecie nie wskazują, że zostały tutaj zastosowane materiały gorszej jakości. Być może jest to polityka cenowa, która ma zdobyć zaufanie polaków?

Wanny Sanplast

Wanna znów wraca na salony. Wiele osób rezygnuje z prysznica na rzecz wanny. Na ceneo możemy zauważyć, że ceny wanny zaczynają się już od 580 złotych, jest to naprawdę bardzo mała kwota jak za wannę, która kosztuje średnio ponad 1000 złotych.

Mam nadzieje, że opinie, która Państwu przedstawiliśmy nakreśliły własne zdanie na temat Sanplasta. Jeśli zakupiłeś w ostatnim czasie produkty firmy Sanplast to wystaw swoją opinie w komentarzu.

Tagi: kabiny prysznicowe sanplast 80×80, rolki do kabiny prysznicowej sanplast, montaż kabiny prysznicowej sanplast, sanplast kabiny prysznicowe części, obudowa do wanny sanplast

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here