Przejdź do treści

Graphite Energy+ – na jakie elektronarzędzia warto zwrócić uwagę?

Marka Graphite oferuje elektronarzędzia do zastosowań profesjonalnych i do użytku domowego. Na szczególną uwagę zasługuje system Energy+, w skład którego wchodzą narzędzia pracujące na jednym akumulatorze. Jakie produkty Graphite mamy do wyboru?

Wysokiej jakości elektronarzędzia znajdują zastosowanie nie tylko w wielu miejscach pracy, ale też w domu. Wybierając solidny produkt, ułatwiamy sobie pracę, a przy tym zapewniamy bezpieczeństwo. Nowoczesne rozwiązanie, jakim jest system akumulatorowy Graphite Energy+, pozwala skompletować elektronarzędzia, które pracują na jednym akumulatorze. Na czym to polega?

Jakie narzędzia Graphite mamy do wyboru?

Marka Graphite oferuje szeroki wybór produktów, takich jak wiertarki, szlifierki, pilarki, młotowiertarki, wyrzynarki, kosiarki, podkaszarki, wentylatory, czy myjki. Wysoka jakość produktów gwarantuje ich trwałość oraz możliwość intensywnego użytkowania przy obciążeniach bliskich profesjonalnym. Znajdziemy tu produkty i akcesoria zarówno do zastosowania profesjonalnego, jak i domowego, które różnią się między sobą zaawansowaniem technologicznym.

Zarówno specjaliści zajmujący się pracami remontowymi, jak i prywatni użytkownicy, którzy chcą kupić narzędzia do użytku domowego, znajdą tu wydajne narzędzia dla siebie. Dużą mobilnością i wygodą wyróżniają się narzędzia akumulatorowe Energy+, które są zasilane tego samego typu bateriami. W ofercie Graphite znajdziemy też duży wybór narzędzi ogrodowych oraz dodatkowych akcesoriów, dzięki czemu możemy skompletować zestaw narzędzi, które są niezbędne w pracach remontowo-budowlanych i ogrodowych.

Graphite Energy+ – czym się charakteryzuje ten system?

Energy+ to system elektronarzędzi, które pracują na jednym akumulatorze. Jest to rozwiązanie zapewniające dużą wygodę i wszechstronność. Stosując jeden typ akumulatora, możemy dowolnie skonfigurować zestaw produktów. Pozwala to również na dobranie optymalnej ilości akumulatorów. Napięcie akumulatora wynosi 18V, a pojemność to 2Ah oraz 4Ah. Jako że narzędzia nie są ograniczone przez kabel zasilający, gwarantują pełną mobilność i możliwość wykorzystania w różnych sytuacjach. Wybierając akumulator, warto wziąć pod uwagę rodzaj wykonywanej pracy. Jeśli planujemy dłuższą pracę, lepiej sprawdzi się akumulator o większej pojemności, który jest jednak cięższy. W sytuacji, gdy waga urządzenia ma znaczenie, np. w pracy na wysokości, można wybrać akumulator o mniejszej pojemności, który jest lżejszy.

Wszystkie akumulatory mają wskaźnik naładowania i system kontroli oraz przepływu prądu podczas ładowania i rozładowywania, co chroni je przed uszkodzeniem i zapewnia bezpieczeństwo użytkownikowi. W przypadku wystąpienia problemów, takich jak przeciążenie urządzenia, system samoczynnie odetnie dopływ prądu. Minimalizuje to ryzyko uszkodzenia, dlatego sprzęt może działać bezawaryjnie przez długi czas. Wśród produktów z systemem Energy+ znajdziemy urządzenia, które przydadzą się w wielu sytuacjach – w domu i w pracy.

Na jakie elektronarzędzia Graphite Energy+ warto zwrócić uwagę? 

System Graphite Energy+ oferuje wiele urządzeń, które można zastosować w różnych sytuacjach. Są to zarówno narzędzia przydatne podczas wykonywania prac remontowo-budowlanych, jak i ogrodowych. Wśród elektronarzędzi znajduje się m.in.:

  • Szlifierka kątowa akumulatorowa 58G003 – jest przeznaczona do szlifowania różnych materiałów, takich jak beton, metal, czy kamień. Prędkość obrotowa wynosi 10 tys. obrotów na minutę, co umożliwia szlifowanie nawet bardzo twardych materiałów. Średnica tarczy wynosi 115 mm, a średnica otworu tarczy 22,2 mm. To narzędzie przeznaczone dla profesjonalistów i amatorów.
  • Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 58G022-AD – niezastąpiona do wiercenia oraz wkręcania wkrętów i śrub w różnego rodzaju materiały. Umożliwia pracę pod kątem i w miejscach trudno dostępnych. Przydaje się w wielu pracach remontowych, czy podczas skręcania mebli. Ilość biegów: 2.
  • Wyrzynarka akumulatorowa 58G011 – pozwala na precyzyjne cięcie drewna i metalu. Dzięki funkcji 3-stopniowej regulacji wielkości ruchu wahadłowego można zwiększyć szybkość cięcia. Urządzenie jest wyposażone w praktyczną diodę LED, która oświetla miejsca pracy.
  • Odkurzacz akumulatorowy 2 w 1 – ręczny i pionowy 58G097 – narzędzie przydatne w każdym domu, garażu i warsztacie. To odkurzacz bezworkowy z praktycznym pojemnikiem na kurz i odpadki. Jest lekki, dzięki czemu usprawnia sprzątanie.
  • Sekator akumulatorowy bezszczotkowy 58G029 – to praktyczne narzędzie, które przyda się w każdym ogrodzie. Jego wydajny, bezszczotkowy silnik sprawia, że jest to najwyższej jakości sekator, który umożliwia cięcie nawet bardzo grubych gałęzi. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia komfortową pracę.
  • Kosa akumulatorowa bezszczotkowa 58G035 – to wytrzymała kosa, która sprawdzi się w wielu sytuacjach. Jest nie tylko wydajna, ale też lekka, dzięki czemu pozwala pracować bez uczucia zmęczenia przez długi czas. Jest niezastąpiona podczas koszenia ogrodu w trudno dostępnych miejscach.

Szeroki wybór narzędzi wchodzących w skład systemu Graphite Energy+ sprawia, że każdy może skompletować zestaw dopasowany do swoich potrzeb.