Kosiarki alko opinie – kosiarki elektryczne, spalinowe

0
125
alko opinie

ALKO to firma, która została założona prawie 90 lat temu. Przez te 90 lat zebrała naprawdę bardzo duże doświadczenie. Zaczynała jako bardzo mała ślusarnia, a skończyła jako duży producent sprzętu ogrodniczego, działa również w branży motoryzacyjnej oraz wentylacji. ALKO to firma, która dostarcza swoje rozwiazanie zarówno dla wielkich firm przemysłowych, jak i dla zwykłego Kowalskiego. W tym artykule przytoczę parę opinii na temat kosiarki firmy ALKO. W internecie nie jest tego za dużo, dlatego musieliśmy przetestować ją na własnej skórze.

trawnik kosiarka alko

Kosiarki alko opinie

Tytułem wstępu powiemy, że te kosiarki nie należą do najtańszych. Zacznijmy najpierw od tego, jakie kosiarki na rynku polskim możemy znaleźć od firmy ALKO. Są to kosiarki elektryczne oraz spalinowe. Co ciekawe modeli jest naprawdę bardzo sporo, dlatego ciężko zdecydować się na konkretny model. Według firmy ALKO jest ich ponad 50. Do najważniejszych zalet tych kosiarek to prostota w ich użyciu. Łatwa regulacja wysokości koszenia z całą pewnością znajdzie swoich fanów. Przejdźmy jednak do konkretnych opinii na temat kosiarek.

Kosiarki spalinowe alko opinie

Pierwszą recenzją i opinią będzie kosiarka spalinowa. Mieliśmy okazje przetestować Kosiarke spalinowa Highline 46.8 SPI.

W mojej opinii jest to kosiarka, która jest zbyt droga. Cena oscyluje w granicach 2000 złotych, w zależności od sklepu. Kosiarki spalinowe nie są najtańszę i zdajemy sobie z tego sprawę. Jednak w mojej opinii są egzemplarze tańsze o podobnej jakości. Przejdźmy jednak do konretów. Kosiarka posiada bardzo duże koła, jak na kosiarkę. Dla mnie jest to bardzo duży plus, ponieważ ułatwia to jazdę. Mój trawnik jest naprawdę bardzo duży i nie wyobrażam sobie pchać kosiarki na małych kółkach. Kosiarka posiada kosz, który jest stale monitorowany. Pozwala to na sprawdzenie poziomu w każdym momencie. Jest to ułatwienie, bo nie musimy zaglądać w kosz co jakiś czas, aby sprawdzić czy się zapełnił. W mojej opinii ergonomia tej kosiarki to prawdziwy kunszt. Trzyma się ją idealnie, prowadzi tak samo, dlatego komfort koszenia trawy jest naprawdę duży. Większość kosiarek ALKO to produkty, które są produkowane w Austrii, więc nie jest to żadna chińska jakość. Widać, że kosiarka jest skonstruowana prawidłowo.

Kosiarki elektryczne alko opinie

W przypadku kosiarki elektrycznej możemy wyrazić swoją opinię na temat kosiarki elektrycznej Silver 46.4 E Comfort. W naszej opinii kosiarka jest bardzo cicha, jak na kosiarkę elektryczną. W porównaniu do mojej poprzedniej to wydaje mi się, że nawet o połowę. Kosiarka to posiada dość spory kosz, bo około 65 litrów. Tutaj również możemy znaleźć koła w wersji XXL, które ułatwiają prowadzenie. W kosiarce elektrycznej Silver 46.4 E Comfort zastosowano bardzo dobre łożyska, przez co pcha się ją naprawdę bardzo lekko. Opinia nasza jest taka, że są to na pewno dobre kosiarki, dobrej jakości. Cena jednak nie zachęca i w mojej opinii znajdziemy tańsze zamienniki o podobnej jakości. ALKO to firma, która posiada już swoją renomę jeśli chodzi o sprzęt ogrodniczy, więc na pewno będziesz zadowolony. Jeśli posiadasz kosiarkę ALKO to podziel się swoją opinią w komentarzu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here