BRAMA NICE

Napędy nice – opinie, instrukcje, montaż – konkrety!

Aktualizacja:

Dzisiaj krótko o najpopularniejszych napędach firmy Nice. Zapraszamy do lektury, gdzie dowiesz się jaki są opinie na temat poszczególnych napędów, gdzie zdobyć instrukcję oraz jak wygląda sprawa z montażem.

Nice wingo 2024

Zaczynamy od jednego z popularniejszych napędów do bram tej firmy. Jest to napęd, który nie jest raczej odpowiedni do wielkich bram, a do średnich, których waga nie przekracza dwustu kilogramów. Zanim przejdziemy do opinii to warto wspomnieć, że to napęd 24V. Jakie znajdziemy opinie na temat Nice Wingo 2024? Opinie są pozytywne, zacznijmy od cichej pracy. Model wingo2024 posiada odchudzone wnętrze, co to oznacza? Znacznie mniejszą ilość części oraz cichszą pracę. Czy opłaca się zakupić model wingo 2024? Według opinii internautów – warto! Cena waha się w okolicach 1000 złotych za skrzydło. 

Wiele osób zastanawia się i wpisuje frazy “nice wingo 2024 montaż”, “instrukcja programowania” – spokojnie, zarówno z montażem, jak i programowaniem dasz sobie radę. Do każdego zestawu powinna być dołączona instrukcja, która w czytelny sposób przedstawi Ci zarówno montaż, jak i proces programowania. To tylko napęd, nie ma tam nic co mogłoby wykraczać poza Twoje kompetencje. Warto znać przed zakupem wymiary montażowe oraz schemat połączenia, aby podczas montażu uniknąć kłopotów.

Na forach internetowych możemy znaleźć małe case study, gdzie użytkownicy pokazują montaż i tworzą własne instrukcję. Według naszej opinii – nie warto całkowicie się inspirować takimi wpisami, zalecamy korzystanie z instrukcji producenta. 

Nice robus 600

Wśród monterów jest przysłowie “Jak napęd do bramy przesuwnej to nice robus”. I faktycznie nie znaleźliśmy żadnej negatywnej opinii na temat tego napędu. Instrukcję można znaleźć bardzo łatwo i widać, że nie jest to napęd zbyt skomplikowany. Działa i jest sprawdzony, a dodatkowo opinie są naprawdę przychylne. Programowanie pilota również nie sprawi Wam kłopotu. Są filmiki na YouTube oraz instrukcję w pdf, które pokazują ten proces bardzo dokładnie. Cena napędu to prawie 2000 złotych, ale za tą cenę kupujemy sobie spokojne lata użytkowania. Firma Nice nie zapłaciła nam za reklamę, po prostu nie zmieniamy rzeczywistości, wystarczy sprawdzić opinie w internecie, są dokładnie takie same. 

Nice rox 600

Następny napęd do bram przesuwnych. Jak sama nazwa wskazuje mamy tutaj napęd, który potrafi obsłużyć bramę nawet o wadze 600 kilogramów. Napęd o wadzę zaledwie 11 kilogramów naprawdę posiada dużą moc, a jednocześnie według opinii internautów daję radę przez długie lata. Powielimy informację na temat nice rox 600 w kontekście programowania, podłączenia oraz montażu. Nice rox 600 to kolejny przykład, że napęd może być mega wytrzymały oraz sam montaż może być naprawdę łatwy. 

Nice wingo 3524

Mamy tutaj wersje nice wingo, która jest przeznaczona do bram skrzydłowych, nieco większych, według producenta zalecany ciężar skrzydła to 400 kilogramów. Montaż i w tym przypadku nas nie zaskoczy. Instrukcja montażu nice wingo 3524 pokazuje nam, że producent raczej stara się uprosić montaż do minimum. Na forum czytając o nice wingo 3524 nie dowiemy się niczego negatywnego. Główną obawą konsumentów jest programowanie pilota oraz sam montaż. Jaka cena za napęd skrzydłowy nice wingo 3524? Cena to około 1100 złotych. 

Nice road 400

Instrukcja tego modelu jest bardzo przejrzysta, tłumaczy schemat, reset czy programowanie pilota. Nice road 400 to prawdziwy król wśród napędów do bram przesuwnych. Cena może nie jest najniższa, bo oscyluje w granicach dwóch tysięcy złotych, ale za tą cenę mamy naprawdę spory komfort. Napęd ma u nas opinie, napędu nowoczesnego. Nice road 400 to napęd, który posiada funkcję autodiagnozy, łagodny start oraz zwolnienie przy zamknięciu. Instrukcja pdf nice road 400 jest dostępna u producenta. 

Nice mhouse wg2s

Ostatni napęd to Nice mhouse wg2s, który ma również takie same opinie jak poprzedni napęd. Bardzo chcieliśmy znaleźć negatywy napędów Nice, ale jak widzimy nie jest tak łatwo. Firma przykłada się do jakości swoich produktów. Jest czołowym producentem w Europie i bardzo długo funkcjonuje już na rynku. Nice mhouse wg2s to napęd za który przyjdzie nam zapłacić ponad 1500 złotych, ale montaż w tym przypadku jest jeszcze prostszy. Są zestawy, które zawierają wszystkie potrzebne rzeczy, aby wykonać montaż samodzielnie, bez ręki fachowca.

Napędy Nice to naprawdę sprzęt najwyższej klasy. Mimo próby wyszukania negatywnych opinii, nie udało nam się ich znaleźć. Bramy garażowe coraz częściej wyposażane są w napędy, jeśli Ty szukasz napędu do swojej bramy to z czystym sumieniem możemy polecić Ci napędy Nice.