Przejdź do treści
nice polska

Opinie o produktach firmy Nice

Ostatnia aktualizacja: 5 października 2020

Nice jest marką, która pierwszy raz na rynku pojawiła się w 1996 roku. Od tamtej pory stawia ogromne kroki i stała się jednym z czołowych producentów automatyki do domu i przemysłu. W asortymencie Nice znajdziemy napędy do bram i akcesoria sterujące. Wieloletnie doświadczenie z roku na rok zwiększa zaufanie klientów nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Przyjrzeliśmy się dokładniej oferowanym przez Nice produktom, przeanalizowaliśmy ich specyfikacje i recenzje użytkowników. Udało nam się skupić wszystkie zebrane informacje w jednym miejscu, aby ułatwić Ci indywidualną ocenę marki. Jeżeli stoisz przed zakupem automatyki do swojego domu lub firmy – ten artykuł może Ci ułatwić wybór!

Podstawowe informacje o firmie Nice

Nice to włoska grupa, która jako pierwsza pojawiła się na Polskim rynku w 1996 roku. Dwudziestoletnie doświadczenie przez lata zbudowało ogromne zaufanie wśród klientów a firma poszerzyła swój asortyment od prostych rozwiązań po kompleksową ofertę uzupełniających się produktów. Po latach Nice stało się liderem w kategorii automatyki do domu i przemysłu, nieustannie rozbudowując swoją sieć profesjonalnej dystrybucji. Na dzień dzisiejszy w sieć Nice wchodzi ponad 1500 partnerów handlowych z całej polski, natomiast centralna siedziba firmy oraz magazyn produktowych, znajdują się w Pruszkowie.

Nice – producent bram garażowych i napędów

Produkty marki Nice dostępne są dla klientów na terenie całej Polski oraz za granicą. Wszelkie produkty tej firmy są w stanie zaopatrzyć i zabezpieczyć wszelkie obiekty użyteczności publicznej, bloki, domy jednorodzinne oraz całe osiedla deweloperskie. Firma może pochwalić się bardzo szerokim asortymentem w postaci bram przesuwnych i napędów do bram skrzydłowych. Popularnymi produktami tej marki są również wideodomofony, napędy do bram garażowych, napędy do rolet i markiz, szlabany, fotokomórki, centrale sterujące, kasety zewnętrzne, czy lampy ostrzegawcze. Producent bram wjazdowych Nice nieustannie rozbudowuje swoje katalogi produktowe, co tylko podkreśla, jak ważny jest dla firmy rozwój i samodoskonalenie.

Nice – serwis gwarancyjny

Marka Nice posiada bardzo rozbudowaną sieć gwarancyjną. Oddzielny dział serwisowy funkcjonuje w centralnej siedzibie firmy, gdzie też należy kierować wszystkie zapytania dotyczące gwarancji i ewentualnej reklamacji produktu. Nice służy codzienną pomocą i poradą techniczną. Według informacjom podanym na oficjalnej stronie dystrybutora, produkty Nice posiadają 36 miesięczny okres trwania gwarancji od daty sprzedaży.

Dużą zaletą jest obowiązkowy przegląd sprzętu, który wykonywany jest na koszt firmy przez Partnera Handlowego Nice Polska. Wykonuje się go między 10 a 12 miesiącem użytkowania od daty zakupu. Przegląd potwierdza się wpisem do karty gwarancyjnej. W przypadku barku umówienia tego typu wizyty, okres gwarancyjny skraca się do 12 miesięcy, co jest bardzo istotne!

Równie ważna jest kwestia montażu. Producent informuje, że gwarancją objęte są wyłącznie produkty, które zostały zamontowane przez oficjalnego Partnera Handlowego Nice Polska, dlatego jeżeli wybierzemy samodzielny montaż, nasza gwarancja traci ważność. Lista oficjalnych partnerów znajduje się na oficjalnej stronie dystrybucji. Klienci chwalą sobie bardzo szybki czas napraw gwarancyjnych, ponieważ tak, jak informuje producent nie trwają one dłużej niż 14 dni.

nice bramy

Opinie o produktach Nice

Aby uzyskać pełen obraz na temat firmy Nice, zapoznaliśmy się ze zdaniem klientów. W szczególności skupiliśmy się na opiniach ze sklepów internetowych i for dyskusyjnych. Większość wypowiedzi skupia się na działaniu serwisu technicznego, który według klientów jest bardzo rozbudowany i dobrze działający. Poniżej przedstawiamy jednak opinie na temat samych produktów z katalogu marki. Zbierając je, staraliśmy się, aby podane informacje były rzetelne i zróżnicowane. Oto one!

Napędy do bram przesuwnych

Napęd Nice do bram przesuwnych według konsumentów, jest elementem, którego nie powinno zabraknąć w żadnym domu jednorodzinnym. Zapewnia on ogromny komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Szeroka oferta sprawia, że każdy siłownik elektryczny jest dostosowany do wszelkich rozmiarów i ciężarów bram, co umożliwia praktycznie nieograniczony wybór. Użytkownicy napędów Nice chwalą sobie ich szybką pracę, prosta obsługę i szybki montaż.

Nice w swojej ofercie posiada również coś dla przemysłu. Poszczególne napędy do bram Nice są przystosowane do pracy w ekstremalnych warunkach, inne są w stanie zarządzać własną mocą. Siłowniki do bram Nice są najchętniej wybierane spośród całego asortymentu, dzięki ogromnej sile, która ukryta jest w tych niewielkich urządzeniach.

Napędy do bram skrzydłowych

Automat do bramy skrzydłowej Nice to wysokiej jakości sprzęt, którego skuteczność potwierdzona jest wieloma certyfikatami i nagrodami. Użytkownicy wypowiadają się przede wszystkim o bezpieczeństwie użytkowania i dużej wytrzymałości. Dużą zaletą według użytkowników jest również system ręcznego sterowania, który ułatwia otwieranie i zamykanie bramy w przypadku braku zasilania.

Automatyka do bram garażowych

Klienci potwierdzają, że napędy do bram garażowych są bardzo wytrzymałe i odporne, tak jak zapewniał nas ich producent. To, co wyróżnia napęd do bramy garażowej Nice, to prosty montaż i niezawodność na wiele lat użytkowania. Udało nam się znaleźć również informację o cichej pracy bramy. Dla wielu użytkowników to bardzo ważny aspekt, który często decyduje o zakupie tego typu sprzętu. Automaty do bram garażowych działają w sposób płynny i bardzo sprawny. Liczne funkcje poprawiają komfort ich użytkowania.

Automatyka do rolet

W ofercie Nice znajdziemy też kompleksową kolekcję zaawansowanych technicznie silników do automatyzacji rolet zewnętrznych, markiz i wszelkich żaluzji. Klienci chwalą sobie ich niezawodność, wszechstronność i możliwość zarządzania całym systemem przy pomocy smartfona. Dodatkowym atutem jest cicha praca, na której zależy większości klientom.

napęd nice

Bramy garażowe Nice

Bramy garażowe Nice są zaraz po bramach przesuwnych, najczęściej wybieranymi produktami w całej ofercie sklepowej. Dlaczego? Pierwszy w kolejności jest nowoczesny design, który jest w stanie dopasować się do każdego domu. Zaraz po wyglądzie, klienci wypowiadają się na temat bezpieczeństwa i prostej obsługi. Mogą być otwierane automatycznie, ale również z pomocą naszych mięśni. Segmentowe bramy garażowe cieszą się dużą popularnością również ze względu na swoją trwałość. Są wykonane z wytrzymałych materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne i ciągłe otwieranie i zamykanie. Osoby, które zamontowały bramę Nice kilka lat temu, chwalą się, że nie widać na niej żadnego śladu użytkowania, co świadczy jedynie o wysokiej jakości i świetnym produkcie!

Szlabany i systemy parkingowe

W asortyment Nice wchodzą również nowoczesne szlabany elektromechaniczne i systemy parkingowe, które sprawdzają się w obiektach publicznych, wspólnotach mieszkaniowych i różnego rodzaju przedsiębiorstwach – nie tylko przemysłowych. Osoby, które zakupiły szlaban automatyczny, chwalą sobie jego bezawaryjność, nawet przy intensywnej i systematycznej pracy. Wiele osób wspomina, że serwis Nice w przypadku awarii technicznych systemów parkingowych – reaguje natychmiastowo a naprawa jest bardzo szybka i komfortowa. Plusem jest również energooszczędność, która dla wielu osób jest jednym z najważniejszych aspektów.

Piloty do bramy

Nie ma nic przyjemniejszego od otwierania bram za pomocą pilota lub smartfona. Chyba nikt nie lubi w deszczowe lub zimne dni wysiadać z samochodu, aby ręcznie otworzyć i zamknąć bramę… Z opinii na temat pilotów do bram firmy Nice wyciągnęliśmy właśnie taki wniosek. Piloty Nice są niezawodne, wytrzymałe i niezwykle funkcjonalne. Bez nich, użytkowanie bram, nie byłoby tak przyjemne i komfortowe.

Nice – części zamienne

Marka Nice posiada również w swojej rozbudowanej ofercie części zamienne do każdego z proponowanych w katalogu produktu. Istnieje możliwość zamówienia ich do swojego urządzenia osobno, ale również w atrakcyjnych cenowo zestawach. Zakup części najlepiej jest kierować do serwisu technicznego, którego kontakt podany jest na oficjalnej stronie dystrybutora.