Narzędzia DeWalt – opinie, wady i zalety

0
121
dewalt

DeWalt, czyli firma, która posiada bardzo dobrą pozycję na rynku od prawie stu lat. Swoją działalność rozpoczynała od odzieży roboczej, buty roboczę do dziś są dostarczane do ponad stu polskich firm. Poza odzieżą roboczą skupili się na produkcji elektronarzędzi – wkrętarki, wiertarki, grubościówki, szlifierki, klucze pneumatyczne, udarowe oraz wiele innych narzędzi niezbędnych do pracy na budowie. Żółto czarna kolorystyka marki jest rozpoznawalna w całym USA, w Polsce firma ta ma również pewną widoczność, lecz brakuje jej zaufania wsród polaków. Dlatego dzisiaj poruszymy wady i zalety DeWalt.

wkrętarka opinie

DeWalt opinie

Opinie na temat tej firmy są w większości bardzo dobre, choć cena dla niektórych z nas może być zaporowa. Dewalt dcd776c2, czyli bardzo dobra wkrętarka, lecz za jakość przyjdzie nam zapłacić ponad 600 złotych. Lecz opinie na temat dcd776c2 są bardzo dobre, za sprawą akumulatora XR Li-Ion 1,3 Ah, który potrafi nawet w najcięższych warunkach na długą pracę.

Dewalt dw745 – opinie

Dw745, czyli pilarka stołowa. Lekka i przenośna, potrzebna nie tylko stolarzom, ale także osobom, które pracują przy wykończeniówkach. Pilarkę można zabrać w busa, a nawet w samochód osobowy. Jakie opinie usłyszymy na temat dw745? Ludzie chwalą jej lekkość, bo 22 kg to naprawdę mało, jak na pilarkę stołową. Systemy, które uratują nas przez przeciążeniem to systemy, które również w opiniach są uwzględniane.

Dewalt d25144k – opinie

Młotowiertarka Dewalt d25144k, która oscyluje w okolicach 800 złotych to narzędzie niezawodne. Firma DeWalt nie zapłaciła nam za reklamę, są to obiektywne odczucia na temat tych narzędzi. DeWalt to naprawdę dobra i solidna firma, posiada zakorzenione stare tradycje z amerykańskich przedsiębiorstw, które stawiały naprawdę duży nacisk na jakość produktów. Dewalt d25144k pozwala nawet na dłutowanie w cegle, murze, a nawet betonie. Opinie są dobre, wystarczy odwiedzić popularne fora budowlane, aby przekonać się, że jest to dobra inwestycja.

DeWalt – opinie dobre, bo gwarancja długa!

Możemy nasz produkt zarejestrować w serwisie DeWalt, pozwala to na wydłużenie gwarancji. 3 letnią gwarancję otrzymujemy całkowicie za darmo, więc nic dziwnego, że korzystając z narzędzi możemy być spokojni o żywotność naszego sprzętu. W czasach, kiedy boimy się o nasz sprzęt już po pierwszym dniu po gwarancji – naprzeciw konkurencji wychodzi DeWalt, wydłużając za darmo gwarancje o 2 lata. Jest to ukłon w stronę klienta i znak, że nie boją się o swoje produkty. Znają swoją jakość oraz dbają o jak najlepsze opinie od swoich klientów. Jest to zabieg PR, lecz jest on bardzo skuteczny, bo jak widać coraz większe zainteresowanie tworzy się wokół produktów marki DeWalt.

DeWalt – nie jest to żadna chińska firma, której narzędzia po roku gwarancji ulegają zniszczeniu. Porządna firma, która ma zaufanie do swoich produktów i naprawdę stara się być liderem w kategori narzędzi elektronicznych. Jeśli powyższe opinie Cię nie przekonały to mam nadzieję, że podejście firmy Cię przekona, bo naprawdę warto zakupić nie tylko elektronarzędzia, ale także samą odzież roboczą, która spełnia wszelkie normy BHP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here