Przejdź do treści

Narzędzia do ogrodu i gospodarstwa domowego – niezbędnik

Ostatnia aktualizacja: 20 października 2022

Jeśli planujesz prace ogrodowe albo lubisz majsterkować w garażu lub przydomowym warsztacie, musisz skompletować niezbędnik ogrodnika i majsterkowicza. Przygotowaliśmy krótkie zestawienie najpotrzebniejszych narzędzi.

Podstawowy zestaw urządzeń do ogrodu i warsztatu

Narzędzia ogrodnicze są niezbędne nawet dla początkujących miłośników zadbanej przestrzeni wokół domu. Sprzęty do warsztatu przydadzą się każdemu, kto lubi samodzielnie coś naprawiać czy budować i ma odpowiednie umiejętności.

Podstawowy zestaw powinien obejmować kosiarkę elektryczną, podkaszarkę, glebogryzarkę czy nożyce do żywopłotu, a także akcesoria takie jak łopata, grabie czy sekator. Do przydomowego garażu czy warsztatu potrzebna będzie pilarka, szlifierka do gipsu czy myjka ciśnieniowa oraz agregat prądotwórczy.

Urządzenia i narzędzia ogrodnicze

Kosiarka bezprzewodowa. Jednym z podstawowych sprzętów potrzebnych do pielęgnacji ogrodu jest wydajna kosiarka. Popularnością cieszą się urządzenia, które nie wymagają używania kabla, bo zapewniają swobodę ruchów, a zarazem precyzyjne i bezbłędne koszenie trawnika, nawet mimo wysokiej trawy. Kosiarka bezprzewodowa Hyundai 40 V 40 cm posiada nowoczesny silnik indukcyjny, jest cicha i prosta w obsłudze, sprawdzi się na terenach o powierzchni do 600 m2

Wertykulator. Ułatwia prace ogrodnicze, usuwa chwasty, porosty i mech, których ciężko jest się pozbyć innymi narzędziami. Wertykulator Hyundai HST4020 skutecznie spulchnia glebę w ogrodzie. Oferuje osiem wysokości roboczych, posiada silnik o pojemności 212 cm3 oraz zbiornik 30-litrowy, co zapewnia komfortową pracę bez konieczności robienia przerwy.

Odkurzacz do liści. Sprawi, że sprzątanie liści spod drzew w ogrodzie będzie znacznie szybsze i łatwiejsze. Funkcja odkurzacza pozwoli oczyścić trawnik z liści bez wysiłku. Tutaj idealnie sprawdzi się odkurzacz Hyundai z rozdrabniaczem elektrycznym 3200 W 40 L. 

Sprzęty do warsztatu – dla początkujących i zaawansowanych 

Agregat prądotwórczy. Generator prądu jest niezastąpiony, gdy będzie potrzebne alternatywne źródło energii. Urządzenie to przetwarza energię mechaniczną na elektryczną. W razie, gdy dojdzie do awarii w elektrowni i nastąpi przerwa w dostawie prądu, pozwoli na kontynuowanie pracy. Generator prądotwórczy 3000 W Hyundai to prosty w obsłudze i wydajny sprzęt, idealny do domu. Posłuży do zasilania narzędzi i urządzeń elektrycznych – zarówno w domu, jak też w przyczepie kempingowej lub w warsztacie czy na placu budowy.

Dobrym wyborem jest też agregat Hyundai HHY3000FK o mocy 2,8 kW. To benzynowy i jednofazowy generator. Posiada silnik spalinowy, który może osiągać moc maksymalną 2,8 kW. Został wyposażony w panel sterowania z gniazdem jednofazowym 230V oraz woltomierzem analogowym. Czas pracy przy 50% obciążeniu to około 10,5 godziny na jednym zbiorniku. Będzie niezawodnym źródłem zasilania w domu jednorodzinnym, na placu biurowym, w biurze czy warsztacie. 

Zestaw narzędzi. Warto wybrać zestaw Hyundai, który zawiera wiertarkę akumulatorową, szlifierkę oraz wyrzynarkę bez drutu, czyli praktyczne i niezbędne narzędzia dla majsterkowiczów.

Szlifierka do gipsu. Przydaje się podczas remontów. Zakup wydajnej szlifierki usprawni i przyspieszy pracę. Najlepszym wyborem są urządzenia z systemem odsysania pyłu – jak m.in. szlifierka do gipsu Hyundai 750 W 225 mm.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu na stronie: https://hyundaipower-pl.com