Przejdź do treści

Plakat z rowerem — z nimi wyrazisz siebie i dodasz swoim wnętrzom charakteru!

Przeprowadzasz się do nowego mieszkania i zastanawiasz się, jak je ozdobić by było bardziej dopasowane do twojego charakteru i estetyki? A może obecny wystrój domu zaczyna cię nudzić i potrzebujesz zmian? Na ratunek przyjdą ci plakaty! Z reguły mają niską cenę i są łatwe w montażu (nie zniszczysz nimi ścian w wynajmowanych lokalach!). Szerokość motywów graficznych sprawia, że z pewnością znajdziesz taki, który odpowiada twoim zainteresowaniom. Przeczytaj poniższy artykuł i zobacz, dlaczego warto sprawić sobie plakat odzwierciedlający twoje hobby.

Plakat rowerowy — nie może go zabraknąć we wnętrzach osób, uwielbiających przejażdżki tym dwukołowcem!

Plakaty związane z twoim hobby pomogą ci stworzyć spersonalizowaną przestrzeń. To świetny sposób na to, by dodać pokojowi charakteru i dostarczyć sobie pozytywnych wrażeń estetycznych. Spoglądanie na obrazek, przedstawiający twoją pasję sprawi ci prawdziwą przyjemność! To sposób na to, by być blisko czynności, którą lubisz nawet w te dni, w które nie możesz jej wykonywać.

Plakat rower to także świetny pomysł na prezent dla osoby, która uwielbia jeździć tym dwukołowcem. Podarunek dopasowany do hobby twojego znajomego czy członka rodziny z pewnością będzie trafiony i sprawi mu radość!

Plakat rower — świetna dekoracja pokoju bez względu na wiek lokatora!

Plakaty rowerowe nie mają ograniczenia wiekowego! W sypialniach najmłodszych sprawdzi się kolorowa i kreatywna wersja, która przyciągnie ich uwagę (np. miś jadący na rowerze czy rysunkowe postacie). Pozostałe grafiki, przedstawiające dwukołowe pojazdy na różnych tłach wpasują się zarówno we wnętrza nastolatków, jak i dorosłych. Są świetnym sposobem na promowanie aktywności fizycznej wśród najbliższych!

Plakaty rowerowe — ożywią twoje wnętrza lub je stonują. Wybierz efekt, na którym ci zależy!

Plakaty rowerowe przedstawiają zazwyczaj dwukołowce w różnych sceneriach. Znajdziesz takie na tle kolorowych kwiatów, zielonych drzew, barwnych budynków, ale również w wersji czarno-białej lub z tylko jednym akcentem kolorystycznym.

Dobrym pomysłem na wybranie odpowiedniego plakatu do swojego wnętrza jest zastosowanie kontrastu. W pomieszczeniach utrzymanych w minimalistycznym stylu warto zawiesić kolorową grafikę, która doda im charakteru i nieco je ożywi.

W twoich pokojach królują różnorodne kolory? Sięgnij po stonowane grafiki. Dzięki temu twoje mieszkanie będzie wyglądało harmonijnie i unikniesz przesyconego efektu.

Jak powiesić grafikę na ścianie? Dzięki temu sposobowi nie uszkodzisz ani plakatu, ani mieszkania!

Pamiętaj, aby nie przyklejać plakatu taśmą do ściany! Weź pod uwagę to, że za kilka miesięcy możesz poczuć potrzebę wymiany grafiki na inną (ich niska cena sprawia, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmieniać je nawet kilka razy do roku!). Podczas odrywania od ściany obrazek często się rozrywa i nie nadaje się do ponownego użycia. Odklejająca się taśma może również zerwać farbę ze ściany!

Najbezpieczniej umieścić plakaty w ramie z pleksą. Ułatwi ona sprzątanie ozdoby z kurzu, a wymiana grafiki na inną nie spowoduje jej uszkodzenia. Niektóre firmy oferują oprawienie plakatu i wysłanie ci produktu gotowego do zawieszenia. Warto zaufać w tej kwestii profesjonalistom, którzy zadbają o to, by twoja grafika była precyzyjnie osadzona w ramie, a co za tym idzie — dobrze chroniona przed dostępem wilgoci czy promieni słonecznych. Taki plakat przez długi czas będzie wyglądał jak dopiero co kupiony!