Przejdź do treści
sprzedam antyki po babci

Sprzedam starocie po babci, czyli antyki w aranżacji wnętrz

Ostatnia aktualizacja: 23 stycznia 2020

Klienci mają coraz większe wymagania dotyczące aranżacji swojego wnętrza. Jakiś czas temu była spora moda na nowoczesne wnętrza. Z całą pewnością nowoczesna wnętrza nie wpasowują się w aranżacje z starociami i antykami. Nowoczesna wnętrza bazują na minimalizimie, prostocie oraz funkcjonalności. Czy w przypadku zakupu staroci jesteśmy skazani na haos w swoim mieszkaniu? Nie sprzedawaj swoich starocie po babci! Z całą pewnością możemy usłuszyć te słowa od fanów antyków i staroci. Starocie po renowacji mogą wyglądać naprawdę dobrze. Stare komody, szafy czy stoły bardzo łatwo odnowić za pomocą narzędzi, które masz w swoim garażu. Możesz skorzystać również 

Odnawianie staroci jest teraz bardzo popularne. Żyjemy w świecie “jednorazówek”, gdy się coś zepsuje od razu to wyrzucamy i kupujemy nowe. Jest jednak coraz większa świadomość ekologii w naszym codziennym życiu. Kupując staroć dajemy mu drugi życie. Warto zaznaczyć, że nasz starocie po babci często przeżyją jeszcze następne dwa pokolenia. Stary kredens z całą pewnością jest bardziej wytrzymały niż meble z IKEA, które 

Nie masz staroci? 

Koneserem staroci i antyków może zostać każdy. Zazwyczaj “zajawka” na tego typu rzeczy zaczyna się, gdy dostajemy w spadku parę zakurzonych gratów po naszej babci czy dziadku. Nie ma jednak żadnego problemu z tym, aby zacząć swoją przygodę z starociami od sklepu internetowego. 

Kupię stare meble do renowacji – takie ogłoszenia możemy coraz częściej znaleźć na grupach FB czy ogłoszeniach. Kupno starych mebli do renowacji możemy faktycznie być dobrym biznesem. Jeśli jednak cenimy swój czas oraz nie mamy miejsca, aby cały weekend pracować nad renowacją naszych mebli to doskonałym pomysłem jest zakup gotowego, odrestaurowanego mebla. 

A co poza meblami? Zdecydowanie większość z Was powie “obrazy!”. I słuszenie. Obrazy mogą stanowić piękną ozdobę w naszym mieszkaniu i robić klimat. Za dobry stary obraz należy zapłacić w przedziale 2-4 tysiąca. Oczywiście zdarzają się obraz, który kosztują dużo więcej lub mniej, lecz głównie tutaj chodzi o ramę, która gra równie ważna rolę co sam obraz. 

antyki

Sprzedam starocie po babci – kupuj z legalnego źródła!

Przeglądając ogłoszenia na OLX możemy zauważyć mnóstwo gratów. Z całą pewnością większość z nich jest warta swojej uwagi, jednak gdy chcemy zakupić już obraz czy komodę, która kosztuję kilka tysięcy to warto sprawdzić sprawdzone, legalne źródła. 

Na pomoc przychodzi Top Art Galeria Sztuki. Sprawdzone antyki, które zostały sprowadzone z różnych krajów. Jaka jest główna zaleta zakupu w tym sklepie online? Przede wszystkim jest to podmiot zarejestrowany z dobrą opinią. Potwierdzają to certyfikaty m.in oferto czy recenzję/oceny na takich portalach aukcyjnych jak allegro. Stare antyki nigdy nie wyjdą z mody. Zawsze znajdą się osoby, które docenią “duszę”, która jest w tych przedmiotach. Dodatkowo nie musimy bać się o to, że nasze antyki rozpadną się po roku czy dwóch. Dobrze zakonserwowany mebel, obrazy olejne czy figurka może nam służyć do końca życia. Także wszystkich chętnych zapraszamy do sklepu Top Art Galeria Sztuki, który w swoim asortymencie ma naprawdę sporo perełek.