Przejdź do treści

Zestaw prysznicowy podtynkowy z deszczownicą

Dobrze wykonany, estetyczny oraz nowoczesny zestaw prysznicowy podtynkowy z deszczownicą odmieni wnętrze każdej łazienki. Jeżeli zależy nam na uzyskaniu minimalistycznego look’u w łazience, to zestaw prysznicowy podtynkowy z deszczownicą wpasuje się doskonale. Jest to wyważone połączenie funkcjonalności z subtelną elegancją. W naszym artykule podpowiemy Ci, co wyróżnia taki zestaw oraz polecimy na co zwracać uwagę przy jego wyborze!

Co wyróżnia zestaw prysznicowy podtynkowy z deszczownicą?

Jak myślimy o najbardziej popularnym, a także nowoczesnym rozwiązaniu w obrębie kabiny prysznicowej, to jest to właśnie zestaw prysznicowy podtynkowy z deszczownicą! Montaż podtynkowy pozwala na ukrycie całej mniej estetycznej instalacji w głębi ściany, dzięki czemu efekt jaki uzyskujemy jest minimalistyczny i nie obciąża naszego wnętrza. Zestaw prysznicowy podtynkowy z deszczownicą jest nie tylko niezwykle funkcjonalny oraz praktyczny, ale również bardzo efektowny. Aktualnie jest to jedno z najbardziej pożądanych rozwiązań, jakie nasi klienci wybierają do swojej łazienki. Nic dziwnego, ponieważ połączenie minimalizmu całego natrysku z deszczownicą, której strumień pozwoli na odprężenie oraz relaks jest perfekcyjnie wyważone. W naszej ofercie dostępne są komplety o różnorodnych kombinacjach elementów składowych. Zazwyczaj podtynkowy zestaw prysznicowy z deszczownicą składa się z deszczownicy, ramienia prysznicowego, baterii prysznicowej, przyłącza węża oraz głowicy prysznicowej.

Polecane zestawy prysznicowe

Aktualnie na rynku mamy do wyboru bardzo dużo różnych zestawów prysznicowych, na jakie więc rozwiązanie warto się zdecydować?

Zestaw prysznicowy z głowicą ceramiczną wyróżnia się swoją niezawodnością, a także gwarantuje długą żywotność i wygodną obsługę. To czym charakteryzuje się głowica ceramiczna, to odporność na wszelkie zarysowania oraz osadzanie się kamienia. Warto zaopatrzyć się więc w zestaw prysznicowy posiadający taką głowicę, gdyż pozwoli nam to na naprawdę długoletnią jego eksploatację.

Zestawy prysznicowe z dużą deszczownicą pozwalają swoim użytkownikom na nieziemski relaks oraz odprężenie po ciężkim dniu. Zapewnia rozłożyste strumienie wody, a odczucia na skórze są bardzo miłe i przyjemne. Wybranie zestawu prysznicowego z dużą tarczą deszczownicy zapewni Ci maksymalny komfort jej użytkowania.

Warto również zwrócić uwagę na kolorystykę naszego zestawu prysznicowego. Obecnie najpopularniejszymi kolorami są: elegancka czerń, ponadczasowy chrom oraz eleganckie złoto. Każdy z tych kolorów uczyni Twoją łazienkę estetyczną, a także poza pełnieniem swoich podstawowych funkcji będzie także ozdobą Twojego wnętrza!

Bateria z termostatem zawarta w naszym zestawie prysznicowym także wniesie komfort jego użytkowania na wyższy poziom. Takie rozwiązanie pozwala na utrzymanie niezmiennej temperatury wody, temperaturę wody w bateriach termostatycznych możemy ustawić od 15 do 60 stopni C. Termostat jest gwarancją bezpieczeństwa, ale pozwala także na oszczędzenie wody! Bardzo polecamy wybór zestawu prysznicowego, który w swoim składzie zawiera baterię z termostatem.

Jeżeli mowa o oszczędności i zmniejszeniu zużycia wypływającej wody, to warto wspomnieć o perlatorze. Perlator do baterii minimalizuje zanieczyszczenia i drobny osad przedostające się z baterii wraz z wodą.

Zestaw prysznicowy podtynkowy z deszczownicą pozwoli Ci nie tylko na wygodę, ale również pięknie wypełni wnętrze Twojej łazienki. Bardzo polecamy takie rozwiązanie. Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci trochę w wyborze zestawu prysznicowego. Życzymy udanych i rozważnych zakupów! Pamiętajmy, że łazienka będzie służyć nam przez wiele lat! Wybierajmy sprawdzonych producentów!