Opinie o produktach firmy Kraftdele

0
1905
KRAFTDELE

W dzisiejszym artykule przedstawimy firmę Kraftdele oraz opinie na temat produktów tej firmy. Na samym początku kilka słów o polskiej firmie Kraftdele. Firma na rynku istnieje już ponad 20 lat i posiada już pewną widoczność. W początkowym etapie działała tylko w branży hurtowej, lecz pewna ręka i odpowiednia analiza rynku przyczyniła się do rozbudowania oferty firmy.

Kraftdele – co to za marka?

Firma Kraftdele jest znana głównie ze swoim kompresorów, lecz w swojej ofercie posiadają wiele narzędzi i urządzeń, m.in agregaty prądorwócze np. kw 6500, piły spalinowe, spawarki inwerterowe, myjkI ciśnieniowa oraz wiele innych. Opinie o firmie Kraftdele są w głównej mierze pozytywne, lecz zawsze piszemy – jeden produkt firma może wypuścić słaby, a cała opinia firmy idzie na dno. Reasumując ten krótki wstęp do produktów – co to za marka? Polska marka, która próbuje dorównać najlepszych, czy im wychodzi? O tym poniżej.

Kompresor kraftdele – opinie

Zacznijmy od najpopularniejszego produktu firmy Kraftdele, czyli kompresoru. Do wyboru mamy kompresor kraftdele 100l oraz kompresor kraftdele 200l. Interesują nas opinie, więc do nich przejdźmy. Podczas wyboru kompresora powinniśmy się kierować wydajnością. Jaką wydajnością mogą pochwalić się kompresory kraftdele 100l i 200l? W przypadku wersji 100l możemy zauważyć wydajność na poziomie 480 litrów na minutę. Waga kompresora to 60 kilogramów, Olejowy kompresor 100 l wydaję się solidnym produktem. Sprawdziliśmy opinie w internecie. Wchodząc na pewne forum, możemy zauważyć, że chwalą produkt nawet najwybredniejsi klienci. A Ty co sądzisz o kompresorach kraftdele 100l i 200l? Zapraszamy do komentowania. Cenowo trzymają się na poziomie 1000-1200 złotych za kompresor 100l, więc cena jest akceptowalna za taką jakość i wydajność.

Agregat prądotwórczy kraftdele opinie

Agregaty to raczej urządzenia, które nie przydadzą się zwykłemu Kowalskiemu. Jeśli posiadasz firmę budowlaną i zastanawiasz się nad zakupem agreatu prądotwórczego do Kraftdele to mamy dla Ciebie opinie, które mogą pomóc Ci w podjęciu decyzji zakupowej. Do wyboru mamy między innymi agregat prądotwórczy kraftdele kw6500, agregat prądotwórczy 1500w 2km kraftdele 230v oraz agregat prądotwórczy kraftdele kd109. Opinie na temat tych produktów są bardzo lakoniczne, przeglądaj fora internetowe możemy zauważyć pewną dezinformację. Przeanalizujmy zatem  dane techniczne tego produktu, aby móc zdecydować czy opinie pokrywają się z rzeczywistością. Moc nominalna prądnicy to około 800W, sama pojemność silnika to 63 cm, która dostarcza 2 KW – mowa tutaj o agregacie kraftele kd109. Cena? Bardzo atrakcyjna, bo 350 złotych za agregat prądotwórczy o mocy 2 KW jest całkiem dobrą ceną.

Kraftdele opinie narzedzia

Ludzie pytają co to za marka Kraftdele – ciężko określić to jednym słowem. Oferta tej firmy jest naprawdę spora. Narzędzia takie jak wkrętarki, pilarki, a nawet podnośniki sprawiają, że jest to firma bogata w ofertę. Jest przysłowie, że firma, która produkuje wszystko jest do niczego. Czy tak jest w przypadku narzędzi Kraftdele? Sprawdziliśmy to na przykładzie wkrętarki kraftdele 1566, a konkretnie na podstawie ich opinii.

Wpis użytkownika Pawel96mac

Lekka wkrętarka o masie 1.6 kg pozwala na wykonywanie komfortowych drobnych prac w mieszkaniu. Nie oczekiwałem zbyt wiele od tej wkrętarki. Kupiłem ją na wyprzedaży za 200 złotych, widzę, że teraz wkrętarki stoją po 250 złotych. Czy warto kupić? Gdybym miał do wyboru za tą cenę Boscha to wybrałbym Boscha.

Podobną opinią szczycą się myjki ciśnieniowe, które jakościową są porównywane do takich firm jak karcher.

Spawarka kraftdele opinie

Ostatnim produktem, który został poddany analizie jest spawarka. Kraftdele posiada w swojej ofercie dość sporo modeli. Możemy znaleźć zarówno migomat, jak inwertorowe spawarki. Z popularniejszych modeli do wyboru mamy  mma igbt kraftdele 250a,  kraftdele kd837 igbt-250 250a czy popularny migomat. Poniżej opinia spawarki inerterowej IGBT 250A.

Zachęciła mnie cena, bo kosztowała 350 złotych. Szukałem czegoś małego i poręcznego – SPAWARKA INWERTEROWA IGBT 250A TAKA JEST. Nie będę pisał tutaj tylko i wyłącznie o zaletach tego urządzenia, bo jest też parę wad. Krótki przewody, naprawdę utrudniają pracę. Beznadziejna rączka, ale to może tylko mój gust i przyzwyczajenie z poprzedniego sprzętu. Czy polecam? Jeśli szukasz małej i taniej spawarki to myślę, że można brać.

Tagi: kraftdele co to za marka, agregat prądotwórczy kraftdele opinie, agregat prądotwórczy kraftdele kw6500 opinie, kraftdele co to za firma, agregat prądotwórczy kraftdele forum, spawarka inwertorowa mma igbt kraftdele 250a opinie, instrukcja obsługi piły spalinowej kraftdele, spawarka inwertorowa kraftdele kd837 igbt-250 250a opinie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here