Stargres – Opinie na temat firmy

0
241

Dzisiaj poruszymy temat firmy Stargres. Znaleźliśmy negatywną opinie, która zainspirowała nas do napisania artykułu i podsumowania tej firmy. Jeśli szukałeś lub zamierzasz szukać płytek gresowych od polskiego producenta to jest duża możliwość, że trafisz właśnie na firmę Stargres. Firma na rynku znajduje się już prawie 15 lat, więc nie jest to firma, która zabrała się za coś co nie umie. Sprzedaż z tego co widać idzie dobrze. Stargres oferuję zarówno płytki wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Płytki Stargres możemy zakupić w różnych formatach i strukturach. Firma Stargres szczyci się tym, że stawia na wysoką jakość produkcji, zachowując przy tym ekologiczne standardy.

Płytki Stargres – opinie

Przejdźmy jednak do opinie, które nie są przychylne tej firmie. Jakiś czas temu mój wuja poprosił mnie o sprawdzenie opinie na temat płytek Stargres. Najprostszym sposobem na sprawdzenie takich opinii jest oczywiście wpisanie w Google “Stargres Opinie”. Wcześniej przeglądając ich stronę internetową i wydawała się to firma godna zaufania.

Do meritum jeden z użytkowników wstawił zdjęcia płytek Stargres, gdzie załączył swoją opinie. Po położeniu płytki wyglądały makabrycznie – krzywe, jakby pływały… Zdecydowanie jest to wina firmy Stargres, lecz wystawiona opinia jest zbyt pochopna. Z drugiej strony osoba, która kładła te płytki mogła zauważyć, że z płytkami jest coś nie tak. Wtedy gwarancja najprawdopodobniej byłaby przyjęta Po położeniu firma odmówiła przyjęcia gwarancji. Płytki kosztowały w okolicach 80 zł za m2, więc nie jest to mało. Od takiej kwoty wymaga się już jakości i dokładności wykonania.

Czy miałeś do czynienia z firmą Stargres? Może ty masz jakieś pozytywne opinie związane z tą firmą? Chcemy być jak najbardziej obiektywni.

Stargres opinie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwaga: Nasz artykuł przedstawia negatywną opinie, lecz nie przekreśla to całkowicie firmy. Przedstawiamy fakty i nie zniechęcamy nikogo celowo do zakupu tych płytek! Znajdujemy się na 1 miejscu w wyszukiwarce Google na wielu frazach związanych z firmą Stargres i musimy być tutaj obiektywni – prześlij swoją opinie w komentarzu.

Ponownie sprawdziłem ich stronę internetową i zauważyłem pewne niehlujstwa, które można zauważyć nie tylko w obsłudzę klienta. Strona nie posiada SSL, czyli Google Chrome wyświetla stronę, jako niebezpieczną. SSL posiada darmowe rozwiązania, niestety firma nie może się tutaj szczycić tym, że jest nowoczesna. Kolejna sprawa chciałem zobaczyć, gdzie mają centrale, przechodząc na zakładkę kontakt widzimy “Ta strona nie może poprawnie wczytać Map Google.”. Zawsze

Reasumując, możecie mieć kłopoty. Nie chcę tutaj firmie narzucać negatywnych emocji. Opisuje sytuację, która miała faktycznie miejsce. W dobie, kiedy każdy ma dostęp do internetu bardzo łatwo zepsuć. Kupując wymagamy obsługi klienta na najwyższym poziomie. Dlatego nie wróżę tej firmie kariery na polskim rynku. Prawie 200 osób miesięcznie szuka po frazie “Stargres opinie” opinii na temat tej firmy. Z całą pewnością po przeczytaniu tego artykułu oraz wpisów na forach internetowych ponad połowa nie zdecyduje się na zakup płytek. Wzory tych płytek są naprawdę dobrę i żałuję, że wydarzyła się taka sytuacja jak powyżej. Siena, Hard Rock, Alaska, Quarzite, Shadow Grey, Dublin Brown, Siena Marrone, Stark Grey – te wzory są przepiękne!

Uwaga2: Zdjęcia pochodzą ze Stocka i są to zdjęcia poglądowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here