orno opinie

Wideodomofon orno opinie, schemat, instrukcja obsługi

Ostatnia aktualizacja: 23 stycznia 2020

Jakiś czas temu montowaliśmy wideodomofon firmy Orno. Popyt na informację na temat tego wideodomofonu jest naprawdę duży. Dlatego dzisiaj poruszymy parę tematów związanych z wideodomofonami Orno. Na wstępie parę słów o firmie Orno. Jest to polska firma, która zajmuje się od ponad 25 lat elektroniką budowlaną. W swojej ofercie posiadają między wideodomofony, ale także różnego typu dzwonki bezprzewodowe, monitoring, zamki szyfrowe, elektrozaczepy, alarmy. Firma ma naprawdę bogatą ofertę. Z jednoosobowej działalności gospodarczej w firmę, która zatrudnia ponad 80 osób. Produkty firmy Orno są eksportowane do 16 krajów. Czy jednak są to produkty dobrej jakości? Dziś się o tym przekonasz na przykładzie wideodomofonu Orno.

Uwaga: Artykuł jest całkowicie obiektywny i nie jest w żadnym stopniu sponsorowany przez firmę Orno.

Wideodomofon z którym mieliśmy do czynienia nazywał się ORNO OR-VID-IP-1045. Cena? 800 złotych. Najpierw o zaletach tego wideodomofonu, następnie poruszymy wady tego produktu.

Z całą pewnością ten produkt ORNO OR-VID-IP-1045 to wyższa półka, jeśli chodzi o wideodomofony. Siedząc na kanapie możemy sprawdzić sobie na swoim telefonie, kto znajduje się przy naszym dzwonku. Działa i komunikuje się za pomocą IP. Kompatybilny zarówno z Androidem, który posiada większość społeczeństwa, jak z IOS. A więc do prawidłowego działania wideodomofonu Orno potrzeba internetu. Internet może być na kablu w wersji LAN lub w wersji bezprzewodowej WIFI.

Wideodomofon orno opinie

Internauci zawsze pomogą wybrać nam odpowiedni produkt. Opinie są podzielone, lecz można zauważyć, że większość opinii jest pozytywnych. Wideodomofon jest wyposażony w diody IR, które umożliwią nam widzenie w nocy. Jest to zdecydowanie zaleta tego produkty i wiele pozytywnych opinii opiera się właśnie o tą możliwość. Co z trudnością montażu? Jest naprawdę prosty, wystarczy dobrze zapoznać się z instrukcją obsługi oraz schematem połączeń.

Jak wiemy osoba, która jest zadowolona z produktu rzadko kiedy wystawi swoją opinie na forum internetowym czy innym medium. Negatywne opinie prawie zawsze zostaną umieszczone, dlatego teoretycznie tych powinno być więcej niż mniej. W przypadku wideodomofonów Orno jest ich naprawdę mało. Dużym plusem jest także bardzo czytelna instrukcja obsługi, która prowadzi nas przez montaż tego urządzenia. Mało kto wie, że wideodomofon Orno pozwala na nagrywanie i robienie zdjęć. Funkcja jest ta bardzo przydatna, zwłaszcza kiedy wokół domu dzieje się coś niepokojącego.

Orno to firma jedna z wielu. Instrukcja obsługi poprowadzi nas przez montaż i nie będziemy musieli inwestować w montera. Schemat połączenia również znajduje się w instrukcji obsługi, dlatego będziemy tutaj mieć naprawdę wolną rękę. Forum mówi, że warto zakupić produkt Orno. Pamiętaj jednak, że jest wiele innych wideodomofonów o takich samych funkcjach, które są po prostu tańsze. Orno daje nam gwarancję i pewność, że wspieramy polski produkt. A czy Ty korzystałeś z produktów Orno i możesz dać opinie na jej temat?