sadz

Czy warto używać Sadpal? Opinie internautów

Ostatnia aktualizacja: 24 stycznia 2020

Sadpal to produkt, który budzi wiele kontrowersji, możemy porównać go do ceramizera w branży motoryzacyjnej. Teoretycznie działa, ale w praktyce jest wiele niewiadomych i w sumie ciężko to sprawdzić. Jak jest faktycznie w przypadku Sadpalu?

Zapalenie się sadzy w naszym kominie może być niebezpieczne. W tym przypadku ma nam pomóc produkt Sadpal, który wyeliminuje częściowo naszą sadzę, przy okazji czyszcząc cały system. Najpierw wyjaśnijmy jak działa Sadpal, zanim przyjrzymy się opinią, które możemy znaleźć na temat tego produktu w internecie. Producent przedstawia ten produkt, jako proszek o zielonej barwie. W praktyce jest to proszek, który zawiera w sobie sole nieorganiczne. Sole te ulegają rozkładowi i działają niczym katalizator. Ułatwia to dopalanie sadzy w temperatury powyżej 650 °C. Produkt działa już w temperaturze 350 °C. Stosowanie tego produkt jest bardzo proste, a cena niska – wiele osób decyduje się na zakup, więc w internecie możemy zauważyć, że jest naprawdę wiele opinii na ten temat. W pierwszej fazie oczyszczania naszego pieca rekomendowane jest dodanie dość dużej ilość, tak aby ściany naszego pieca nabrały kolory biało-siwego. Sole nie wpływają na żywotność pieca, więc wszelkie opinie, że sadpol przyczynia się do zmniejszenia żywotności są błędne. Przeglądając instrukcje możemy zauważyć, że jest bardzo uboga w wiadomości, zawiera w sumie tylko podstawowe informacje. Rola Sadpalu nie kończy się na jednym użyciu, produkt powinien być używany kilkukrotnie – będziemy wiedzieć, kiedy zakończyć proces dopalania po stanie ścianek pieca.

Internet prawdę Ci powie

Większość z Was chce się dowiedzieć czy Sadpal faktycznie działa. Jakie opinie na temat tego produktu znajdziemy w internecie? Lecimy!

O dziwo opinie są dość przychylne. Czyżby Sadpal faktycznie działał? Przeglądac fora grzewcze oraz grupy możemy zauważyć, że znajdują się również opinie od serwisantów kotłów! Jeśli serwisanci używają tego preparatu to wydaje się, że naprawdę warto zakupić sadpal. Odasadzanie za pomocą tego produktu przeniosło się również na kominki. Choć producent nie umieścił takiej informacji to internauci piszą, że również sprawdza się w przypadku kominka. Kilogram kosztuje tylko 10 złotych, więc jest to śmieszna kwota. Według naszej opinii warto zakupić ten produkt i przetestować na własnym piecu. Sadza w dużej mierze jest zależna od tego czym palimy w domu. Rodzaj drewna również ma duży wpływa na osadzanie się. W przypadku mokrej sosny to nasz piec może być zawalony sadzą w ciągu paru tygodni.

Opinie od użytkowników nie pozostawiają nam wątpliwości. Raz na jakiś czas możemy zakupić sadpal, aby oczyścić nasz piec. Uwaga: Najlepsze efekty uzyskamy przy wysokiej temperaturze. Drewno nie zawsze może taką uzyskać, więc do przepalania preferujemy węgiel. Poza tym węgiel uniemożliwia nam spadanie produktu.

Reasumując, produkt wydaje się zaufany. Według wielu opinii naprawdę działa. W internecie nie brakuje konkurencji dla Sadpalu i wiele osób zastanawia się kalnit czy sadpal? Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić to rekomendujemy Ci zakupu online. Duże sieciówki takie jak Castorama i Obi wprowadzili do swojej oferty takie produkty, więc jeśli masz po drodze to możesz odwiedzić jeden z tych marketów budowlanych. Stosowałeś produkt Sadpal? Wyraź swoją opinie!

Tagi: sadpal cena, sadpal instrukcja, kalnit czy sadpal, sadpal gdzie kupić, forum, do kominka, spalsadz, dawkowanie,