Podróbka makita

Podrobione narzędzia makita, bosch – jak je rozpoznać? 

Aktualizacja:

Szacuje się, że na największym polskim portalu ogłoszeniowym możemy znaleźć nawet 15% podróbek. Podróbki coraz częściej są ciężkie do rozszyfrowania. Koszt zakupu podrobionego sprzętu lub ubrania to zazwyczaj 1/10 kwoty oryginalnej rzeczy. Nakładając 40-50% marży, oszuści sprzedając parę narzędzi mogą zarobić naprawdę sporą kwotę. Jeśli chodzi o elektronarzędzia to coraz częściej podrabiają markę Makita. Na drugim miejscu jest Bosch. Podróbki to problem dużych i znanych marek, lecz coraz częsciej radzą sobie z tym wprowadzając unikalne kody produktu, który mówi nam czy narzędzie posiada gwarancję, a przy okazji czy takie narzędzie jest w systemie. 

Jak rozpoznać podróbkę Makita? 

Jak rozpoznać podróbkę? W bardzo łatwy sposób. Znajdź kod swojego narzędzia i to sprawdź. Jeśli nie masz takiej możliwości to możesz próbować rozpoznać podróbke narzędzi Makita po jakości wykonania. Dobre podróbki będzie ciężko rozpoznać, lecz te słabszę będą rzucać się w oczy. Podróbki makity mają to do siebie, że często konkretne narzędzia różnią się od siebie. Makita bhp 453 rfe – podróbka tego narzędzia ma inne kształty! Nie sugerujemy, że inne kształty narzędzia makita bhp 453 rfe zobaczymy w każdym przypadku, ale warto na wstępie porównać choćby sam kształt. To samo tyczy się narzędzi makita bph 452 rfe, makita hr4500c, makita ddf 453 rme.

Podrabiane są najczęściej oczywiście wkrętarki Makita, więc nie kupujmy z niesprawdzonych źródeł. 

Bosch, czyli podróbki fatalnej jakości 

Podróbki ogólnie słyną z fatalnej jakości i nie można ich porównywać do oryginałów. Należy mieć świadomość, że kupując nawet świadomie podrobione narzędzie, nie nacieszymy się nim długo. Bosch to firma, która na rynku jest od bardzo dawna, swoją renomę budowała przez lata. Firma jest pewna swoich narzędzi, więc na swoje produkty daje naprawdę długą gwarancję. 

Kupując podróbkę np. bosch gbh 2-24 za połowę ceny, powinniśmy mieć świadomość, że ta wiertarka nie uzyska żywotności nawet w połowie tak długiej, jak oryginalne narzędzie Bosch. 

Na co zwracać uwagę podczas zakupu elektronarzędzi? 

Prawdziwy fachowiec nie możwe sobie pozwolić na tydzień przerwy z powodu awarii narzędzi. Popyt na usługi dekarskie, wykończeniowe i ogólnie całą budowlankę jest naprawdę spory. Każdy dzień to możliwość sporego zarobku. Podróbka nie tylko może przyczynić się do naszego przestoju, ale także obniżyć wydajność pracy, często parametry nie są tak wysokie, jak przy oryginalnym narzędziu. 

Bosch gbh 4 dfe – podróbek tego narzędzia jest w internecie sporo. Na forach internetowych możemy zauważyć, że niektórzy użytkownicy zakupili podróbkę bosch gbh 4 dfe i nie skończyło się to za dobrze. Głównie elektronarzędzia kupujemy przez internet, nie powinniśmy kupować w takim przypadku na portalach ogłoszeniowych, a raczej powinniśmy ich unikać. Nie mówimy, że tam nie ma oryginalnych elektronarzędzi, ale ryzyko jest naprawdę sporę.

Internet? Jest mnóstwo sklepów internetowych, które są oficjalnym dystrybutorem marki Makita czy Bosch. Mamy pewność wtedy, że do naszych drzwi zapuka kurier z oryginalnym narzędziem. Bosch gbh 4 dfe, bosch gbh 2-24 dsr – te podróbki rozpoznasz po zapachu! Jeden z użytkowników sprzedał nam naprawdę dobry patent, który okazuje się dość oczywisty. Podrobione narzędzia często śmierdzą, wiele osób od razu rozpozna w ten sposób podrobione narzędzie. Reasumując – jeśli chcesz zakupić takie narzędzia jak bosch gbh 2-24 dsr, bosch gbh 4 dfe czy wkrętarkę Makita to polecamy kupować u autoryzowanych sprzedawców. 

Przewiń do góry