Opinie na temat firmy – Macallister

0
288

Dzisiaj kolejna amerykańska firma, która zostanie rozebrana razem ze swoimi produktami na części pierwsze. Produkcję pierwszego elektronarzędzia rozpoczęli zaraz po drugiej wojnie światowej. Według producenta – produkujemy elektronarzędzia niezbędne w dbaniu o ogród i dom. W ofercie tej firmy znajdziemy zatem nie tylko kosiarki, ale także takie narzędzia jak wkrętarki, młotowiertarki, ukośnice, szlifierki kątowe, piły spalinowe oraz wiele innych narzędzi. Wybór jest naprawdę spory – na rynku jest jednak sporo konkurentów takich jak Makita, Sthil, Bosch. Jakie są zalet, opinie tej firmy? Czy wyróżnia się czymś na tle konkurencji?

Macallister opinie

Przeanalizujmy najpierw, jakie opinie w internecie możemy znaleźć na temat marki macallister. Na wielu popularnych sklepów, takich jak Castorama czy Obi, możemy znaleźć oceny poszczególnych produktów. Wkrętarka macallister posiada średnio 3.5 gwiazdek na 5. Jakie są opinie? Są pojedyncze przypadki, gdzie ludzie narzekają na moment obrotowy wkrętarki – jest niższy, niż producent macallister podaje, piszę jeden z użytkowników. Negatywne opinie znajdziemy również na temat samej ceny, która oscyluje w podstawowej wersji na ponad 300 zł. Nie można zapomnieć o tym, że jest też mnóstwo pozytywnych opinie – świetnie się ją trzyma, akumulator trzyma dłużej niż w przypadku Makity, piszę Tomek na jednym z for internetowych. Wszystko zależy również od produktu, bo w przypadku młotowiertarka macallister sds plus 1200 w możemy znaleźć praktycznie same pozytywne opinie. Nieco inaczej jest z macallister msrh600, która jest porównywana z chińskimi odpowiednikami. Znów na temat młotowiertarka macallister sds plus 1200 w opinie są podzielone.

Kosiarka macallister opinie

W pierwszej kolejności idzie kosiarka elektryczna macallister 1300w, kosiarka jest tania, bo kosztuje 350 złotych, lecz wydajność jej nie zachwyca. Opinie praktycznie deklasują kosiarkę elektryczną macallister 1300w na tle innych producentów. Na forach piszą – kosiarka po tygodniu rozsypała się, już po dwóch miesiącach musiałem oddać kosiarkę na gwarancję. Kosiarka faktycznie wygląda mało poważnie, jeśli przeczytamy losowe informację. Najgorsze rzeczy dzieją się jednak po tym, jak mija okres gwarancyjny – silnik, kółka odpadają, tragedia piszę Marek z Bytomia. Kosiarka spalinowa z napędem macallister b&s 500e 46 cm posiada nieco lepsze opinie, lecz nadal jest to dolna półka.

Spawarka macallister opinie

Opinie kosiarki nie wróżą tej marce na polskim rynku lidera. Jak jest ze spawarką? Spawarka macallister 200a, czyli najpopularniejszy produkt od tej firmy. O dziwo tutaj opinie są o wiele lepsze. Zdarzają się pojedyncze przypadki, gdzie musieliśmy oddać spawarkę na gwarancje, lecz w większości przypadków produkt spełnia oczekiwania klientów.

Ukośnica macallister opinie

W tym przypadku najlepszym produktem jest ukośnica macallister 305, która posiada mieszane opinie. Cenowo nie prezentuje się również dobrze, bo najtańszę chodzą za ponad 1000 złotych. Macallister jednak daje dłuższą gwarancję na swoje ukośnice, przez co skłaniają wiele osób do zakupu.

Reasumując – Macallister to firma o naprawdę dużym potencjale oraz wachlarzu produktów. Znajdziemy tam zarówno myjkę ciśnieniową, sprawkę, jak i kosiarkę czy ukośnice. Opinie w internecie nie są najlepsze – są przeciętne i w dużej mierze uzależnione od danego produktu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here