Meble z palet – ogrodowe, do salony, na balkon!

0
108

Na przestrzeni ostatnich lat moda na meble z recyklingu wzrosła kilkukrotnie. Nie dość, że wykonujemy meble sami to jeszcze przyczyniamy się do polepszenia naszego środowiska. Meble z palet to hit ostatnich lat. Wydawałoby się, że zużyte palety nadają się tylko w celach grzewczych, nic bardziej mylnego. Możemy zaoszczędzić tysiące złotych wykonując meble z palet. Europalet możemy wykonać zarówno meble kuchenne, tarasowe czy tarasowe. YouTube dostarcza nam mnóstwo filmików, gdzie pokazują jak zrobić meble z palet. Jedna nasza strona nie może być gorsza i dzisiaj opiszemy, jak wykonać takie meble krok po kroku. Po co przepłacać za meble, skoro możemy w oryginalny sposób zrobić je sami? Palety w bardzo łatwy dostaniemy w skupie lub możemy według własnych upodobań zakupić nowe. Często zamawiając materiały budowlane otrzymuje paletę w gratisie, więc niektórzy z nas mogą ją mieć pochowaną po kątach.

Jak zrobić meble z palet?

Meble do ogrodu muszą odzwierciedlać otaczającą nas naturę. Palety dają nam pełną dowolność, którą należy wykorzystać. Stół z palet? Nie ma problemu, możemy go wykonać w bardzo prosty sposób. Wystarczy położyć na siebie 3 palety, na ostatniej palecie kładziemy szklaną płytę. Bez problemu możemy także wykonać kanapę z palet, świetnie nada sie do naszego ogrodu lub na taras. Jeśli myślisz, że z palet można zrobić tylko meble to jesteś w błędzie. Poniżej możesz zobaczyć, że bez problemu możesz zrobić z nich także gustowne skrzynki, doniczki, a także coraz częściej zastosowanie znajdują jaką boazeria. Niektórzy stosują je nawet w głównych pomieszczeniach takich jak kuchnia czy salon. Z całą pewnością jest to oryginalny sposób na aranżacje wnętrz. Potrzebujesz w szybki i tani sposób stworzyć sobie miejsce do spania? Tapczan z palet również może być dobrym rozwiązaniem. Palet nie musimy nawet łączyć ze sobą, możemy użyć tyrytyrtek lub połączyć je za pomocą lamelek.

Palety mogą również służyć jako miejsce na nasze kwiaty. Poniżej przedstawiamy wersję z dołączonymi kółkami, które pozwalają na szybką zmianę pozycji. Dodatkowo na palecie znajduję sie skrzynka, która jest również w całości wykonana ze starej palety.

Dodatki do mebli z palet

Same meble z całą pewnością wyglądają super. Pamiętajmy jednak, aby uwzględnić zakup, choćby poduszek. Siedzenie na samej palecie nie jest wygodne. Wcześniej powinniśmy wyszlifować powierzchnię lub zabezpieczyć ją, aby nasza poduszka nie podarła się.

Na balkon, na taras oraz wszędzie tam gdzie chcesz. Meble na taras to ostatnio duża moda. W niektórych sklepach meblarskich już wprowadzają bardzo podobne rozwiązania i kasują za to spore pieniądze! Jeśli masz dostęp do dużej ilości europalet to z pewnością możesz otwierać taki biznes, bo potencjał jest naprawdę spory.  Możesz kupić się tylko na jednym obszarze, meble ogrodowe z palet są proste w wykonaniu, a posiadają duże zainteresowanie. Instrukcje krok po kroku znajdziesz w filmach. Brzmi jak idealny biznes? Pomimo, że meble ogrodowe z palet są łatwe w wykonaniu to jednak zajmuje to trochę czasu. Pamiętajmy, że meble należy pomalować oraz zabezpieczyć. Nie zawsze paleta nadaje się do użytku na mebel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here